O Nás

Tím profesionálov so záujmom o umelú inteligenciu

Vznikli sme v auguste 2013 s víziou prinášať existujúcim a perspektívnym klientom inovatívne riešenia vo svete informačných technológií.
Našim cieľom je neustále sa rozvíjať, tvoriť a ponúkať nové myšlienky na IT trh. Nestačia nám len požiadavky od klienta. Chceme prinášať vlastné nápady a sledovať potreby klienta či trhu. Software ide ruka v ruke s hardwareom, preto často dodávame komplexné riešenia, v ktorých spájame obe zložky s dôrazom na kvalitu aj výkon.

AboutUs

Rozhodli sme sa pre zásadný posun vo využívaní informácií a dát. Vytvárame komplexné riešenia, ktoré umožňujú zachytiť, spracovať a využiť obrovské objemy dát z textových dokumentov alebo obrazových súborov. Okrem iného, sa zameriavame aj na R&D aktivity, kde okrem projektov s našimi partnermi, investujeme aj do vlastného výskumu pre spracovanie neštrukturovaných informácií, aplikujúc hlboké a strojové učenie (Deep Learning and Machine Learning) na báze neurónových sietí.

Naša snaha vyústila do výskumného projektu „Neurona“, ktorý je šancou pre nasadenie najmodernejších prístupov pre spracovanie textu, obrazu a zvuku. Tam smerujeme. Chceme obsiahnuť celý prirodzený cyklus práce s informáciami. Extract. Recognize. Interpret & Exploit. Archive & Preserve. ERIA.

Kariéra

Dúfame, že existuješ. Si to práve ty, lebo máš logické myslenie, rozumieš a baví ťa IT, vieš UML/BPMN modelovať, už si niekedy skúšal robiť SQL query. Si odvážny, lebo sa nezľakneš dátového modelu a práce s haldou datasetov. Vieš si prečitať okrem novín aj niečo v xml. Áno, aj my si myslíme že si precízny, detailista, so zmyslom pre povinnosť. Máš uši okrem iného aj na to, aby si počúval zákazníka. Nebojíš sa konfliktu s developerom, ktorému si spravil najlepšie popísaný use case nasvete. Mohli by sme pokračovať, ale ak si sa doteraz v napísanom texte nenašiel, ani to neskúšaj. Ak áno, volaj alebo píš.Ponúkame hlavne dobré zázemie a pohodu pri práci.
Kontaktujte nás
Silno zháňame pragmatického programátora ideálne so skúsenosťami s javou (spring) a javascriptom (reactom). Máme všetko, čo by človek od dev teamu po stránke technického zázemia čakal. Kód píšeme v jave a javascripte. Snažíme sa mať ostatné verzie pre tooly a dependencie. Vyvíjame si assety vybudované na opensource libkách (spring stack + react) a tie následne reusujeme na všetkých našich projektoch. Buildujeme v gradle, máme git, jenkins, docker a snažíme sa pridať všetky ostatné moderné buzzwordy, ktoré robia programovanie ľahšie. Skilly očakávame samozrejme expertné: Java / JavaScript /XML / HTML / Spring / SQL / UML / Enterprise Architect.Ponúkame hlavne dobré zázemie a pohodu pri práci.
Kontaktujte nás

Certifikáty

certificate-iso
certificate-togaf
certificate-itil
certificate-omg

Partneri

Logo partnera
Logo partnera
Logo partnera
Logo partnera
Logo partnera
Logo partnera
Logo partnera
Logo partnera
Logo partnera
Logo partnera
© 2020 MindIT s.r.o. | Created by AdVision | Design by Dataconcept