Spokojní zákazníci

Sme radi, že sme mohli dodať naše riešenia a služby pre:

Logo partnera
Logo partnera
Logo partnera
Logo partnera
Logo partnera
Späť na projekty

Opis projektu

Optimalizácia administratívnych procesov, ktoré boli príliš nákladné a trvali dlho.

Výsledok

Čas administratívnych aktivít zamestnancov ROCHE sa výrazne skrátil, znížili sme počet používaných dokumentov a elektronizovali sme kontakt medzi lekármi a ROCHE.

Použité technológie

  • Enterprise Architect

Logo partnera

Optimalizácia administratívnych procesov

Zadanie

Optimalizácia administratívnych procesov, ktoré boli príliš nákladné a trvali dlho, a to v oblastiach 1. Event management - riadenie a organizovanie kongresov a podujatí pre lekárov, 2. Foundation medicine a 3. License to Operate.

Riešenie

Klasickými metódami procesnej analýzy a optimalizácie (BPM/R) sme analyzovali stav procesov a následne sme využitím root cause analýzy a fyzických meraní aktivít informácie syntetizovali do sady odporúčaní pre ďalšie implementačné projekty.

Výsledok

Slovami klienta, urobili sme perfektnú analýzu procesov, podarilo sa nám vždy jasne definovať príčiny problémov a nájsť optimálne riešenia, ktoré sú z pohľadu klienta aj uskutočniteľné a povedú k želanému stavu. Žiadne bláboly. Čas administratívnych aktivít zamestnancov ROCHE sa výrazne skrátil, znížili sme počet používaných dokumentov a elektronizovali sme kontakt medzi lekármi a ROCHE. Administratívny čas spracovania agendy sa skrátil v priemere o 30%. Klient ušetril ročne viac ako 250 hodín práce, ktorú môže venovať tvorbe pridanej hodnoty.

© 2020 MindIT s.r.o. | Created by AdVision | Design by Dataconcept